Jeśli już pojadę boksować do USA to nie po to, żeby ładnie przegrać, tylko zaskoczyć i wrócić z wygraną – „Mr KO” o potencjalnych walkach w USA

Jeśli już pojadę boksować do USA to nie po to, żeby ładnie przegrać, tylko zaskoczyć i wrócić z wygraną – „Mr KO” o potencjalnych walkach w USA Read More »